Neumíte najít vhodnou barvu radiátoru do koupelny? A nové odstíny Zehnder jste už viděli?

Ostatní právě čtou

Dokonalé začlenění radiátorů do koupelen a bytových prostor nabízí nová paleta barev od švýcarského výrobce Zehnder. Při jejich vývoji byly zohledněny dlouhodobé trendy v oblasti architektury a interiérového designu.

Barvy jsou vyjádřením naší osobnosti – od výběru oblečení až po naše životní prostředí. Barvy umožňují zákazníkům vytvořit ideální individuální prostor. Zehnder tato nová očekávání a požadavky
vnímá a reaguje na ně. Nový systém barev nabízí zákazníkům
všechny možnosti pro dokonalé začlenění radiátorů do jejich obytného
a koupelnového prostoru. Při vývoji nového konceptu barev využila společnost Zehnder odborné znalosti renomované specialistky na strategii barev Juliette Baumgartner. V konceptu byly zohledněny dlouhodobé trendy v šesti oblastech – architektura, interiérový design, koupelny, obytné prostory, povrchy a materiály, což vyústilo do vytvoření nadčasové palety barev, které jsou moderní, ale nikoli módním výstřelkem. Seznamte se s novým světem barev Zehnder.

Švýcarská kvalita do každé koupelny

Nové barvy nemohou chybět v Akci Colours free, s nabídkou oblíbených koupelnových radiátorů v šesti vybraných odstínech za cenu bílé barvy RAL 9016. Přímo u prodejců nebo na webu Zehnder si můžete prohlédnout koupelnová tělesa Zehnder Yucca Asym, Zehnder Quaro, Zehnder Metropolit Spa Zehnder Subway, Zehnder Kazeane, Zehnder Forma Asym, Zehnder Roda Spa Asym nebo Zehnder Vision. V průběhu akce si je můžete pořídit výhodněji, a to

nejen v doposud nejprodávanějších barvách Black Matt 0557, Anthracite 0346, Beige Quartz 0523,
ale také v nových odstínech Light Beige 0253, Light Grey 0262, Cement Grey 7233.
Barevné koncepty Zehnder

Nechte se inspirovat barevnými světy s radiátory Zehnder.

  1. Místo pro sebe. Domov jako místo odpočinku, relaxace a útočiště
    Domov je místem relaxace a klidu.

Hrubé broušené povrchy, kombinace lazur a přírodních materiálů vytváří bezpečné útočiště. Přírodní špinavě bílé, světle hnědé a šedé tóny radiátorů Zehnder jsou klíčem k útulnému prostředí k relaxaci. Kombinací broušených kovů, například mosazi se dřevem, vznikne moderní kontrast. Kulaté tvary a měkké textury zjemňují a zútulňují prostředí. Na obrázku Zehnder Charleston.

  1. Monolitický beton. Kontinuita prostoru – uklidňující, přímočará, expresivní

Použití jediného materiálu zajišťuje čistý, jednotný vzhled a klidný prostor – bez vizuálního šumu. Surový beton proudí z interiéru do exteriéru a dává prostoru kontinuitu. V tomto stylu najdou uplatnění rozmanité odstíny šedé, grafitové, černé nebo chrom. Výstřední oranžové a přírodní odstíny hnědé vytváří moderní kontrast. Bytové doplňky z broušeného kovu jsou skvělým doplňkem. Na obrázku Zehnder Kazeane v černé barvě.

  1. Neo Green. Odraz naší touhy po přírodním prostředí

Zelené tóny vyvažují naši touhu po větším zastoupení přírody v našich životech. Stěny a podlahy, ale také textilie a dekorace se objevují v odstínech zelené. Jemně mátový nebo petrolejově zabarvený grafit jsou odrazem naší touhy po přírodním prostředí. Tělové odstíny, světle hnědé a šedé tóny radiátorů Zehnder navozují harmonii a klid.

  1. Matka Země. Terakota jako symbol teplého a zemitého vzhledu

Materiál i barva terakoty pomáhají vytvořit zemitý a teplý vzhled. Vysokopigmentované zabarvení terakoty a syté, ale sluncem vybledlé plné barvy přispívají k přirozenému a elegantnímu vzhledu. Odstíny bavlněné bílé, okrové, cihlově červené a hnědé jsou kombinovány a vytvářejí paletu zemitých barev. Terakota je symbolem Země, na které žijeme, a naší silné touhy ji chránit. Na obrázku článkový radiátor Zehnder Charleston a plochá topná stěna Zehnder Roda.

Modern private apartment bathroom interior
  1. Mystický domov. Místo pro osobní rituály a wellness

Drsné přírodní povrchy kontrastují s rafinovaným designem. Hrubé betonové textury v kombinaci s leštěnými kamennými povrchy poskytují našim smyslům nevšední zážitek. Černá, rozmanité odstíny šedé a barva grafitu jsou klíčem k mystickému domovu. Jednobarevné místnosti jsou zvýrazněny tmavomodrými tóny a broušeným kovem. Paleta tlumených barev je určena do klidných prostor, pro osobní rituály a wellness. V pozadí obrázků svislý radiátor Zehnder Charleston a elektrický topný modul Zehnder Zenia.

- Advertisement -pr článek

Mohlo by Vás zajímat