Hledáte nové židle do kuchyně? Na co si dát pozor, abyste byli plně spokojeni?

Ostatní právě čtou

Ať už máte jídelní kout v kuchyni, nebo máte to štěstí, že používáte doma jídelnu samostatnou či přiléhající ke kuchyni, vždy je potřeba mít kvalitní jídelní židle, na něž budeme rádi usedat. Někdo je vybírá především podle vzhledu, někdo podle materiálu, z něhož jsou vyrobeny. Každá rodina může mít jiné požadavky na to, co by měly jídelní židle splňovat.

Moderní a maximálně funkční jídelní židle

Velmi oblíbené jsou židle do jídelny Hawaj CL-18012 ve světle šedé barvě. Jde o jídelní židle, které jsou potaženy kvalitní lněnou látkou, jež je díky své barvě velmi dobře kombinovatelná s dalším vybavením jídelny nebo kuchyně. Navíc má 4 dřevěné pevné nohy, a i díky nim se skvěle hodí do míst, kde je dřevo v hlavní roli. Díky mírnému polstrování je židle pohodlná i na hodiny sezení, je jemně tvarovaná, což je další její pozitivum. Aktuálně je na hawaj.cz k dostání se slevou 34 % z původní ceny a s DOPRAVOU ZDARMA.

Pokud máte malé děti a látka by se vám mohla hůře udržovat, sáhněte po krásných, elegantních a praktických jídelních židlích Hawaj CL-19016. Jsou potaženy kvalitním PU materiálem, který při ušpinění jednoduše očistíte vlhkým hadříkem. Jde o stabilní židle, které unesou i mohutnější osoby. Teď právě se slevou 37 % a DOPRAVOU ZDARMA v e-shopu Hawaj.

zdroj: https://pixabay.com/

Barové židle do kuchyně

Jako šikovné židle do kuchyně vám poslouží i barové židle. Jsou skvělé k domácím barům, které bývají napojeny na kuchyňskou linku nebo tvoří předěl mezi kuchyní a jídelnou nebo kuchyní a obývákem. Stejně tak je využijete i v případě, že máte malé prostory a používáte úzký sklápěcí stůl, který je namontován na stěně v kuchyni.

Vždy vybírejte s ohledem na to, kdo bude židle používat, zda jim hrozí ušpinění, také jaká by měla být nosnost a zda mají židle vynikat, nebo spíš splynout s okolím a doplnit decentně barvu prostředí, do něhož putují.

- Advertisement -pr článek

Mohlo by Vás zajímat